התחדשות עירונית

מאפשרים לך לבנות עלינו

בשנים האחרונות אנו עדים לגידול אדיר בייזום פרויקטים של התחדשות עירונית בין היתר באמצעות תמ"א 38. יזמי נדל"ן מבינים את פוטנציאל הרווחיות בעיקר באזור מרכז הארץ – כאשר תמורת חיזוק מבנים וחידושם, הם נהנים מצבירת נכסים ששוויים רק הולך ועולה.

מאמינים בשוק הנדל"ן בישראל

אנו בקרדיט פוינט, מבינים את הצרכים הכלכליים הדרושים להנעה של פרויקטי נדל"ן מורכבים, ומאמינים ביציבות שוק הנדל"ן בישראל, כך הפכנו לחברה הגדולה בישראל במתן מימון ישיר ליזמי נדל"ן בתחומים אלו.

פעילותנו בעשור האחרון והניסיון העשיר שצברנו, איפשרו לנו לייצר גב כלכלי חזק ואיתן, הנשען על בסיס מקצועי. אנו מאפשרים ליזמים לקבל את הנדרש להם, בכדי להוציא אל הפועל את התוכניות הנדל"ניות שלהם בהצלחה ובמהירות.

קבוצות רכישה - פוטציאל רווחיות גבוה

קבוצות רכישה המעוניינות להתחיל בתהליכים של רכישת קרקע עבור בנייה, או שנמצאים בשלבים מתקדמים יותר בפרויקט, מזומנים לקבל מאיתנו אפשרויות מימון המתאימים לסטטוס הקבוצה, התוכניות העתידיות והחברים בה.

קבוצות רכישה מהוות לשיטתנו הזדמנות אטרקטיבית ליצירת רווחים משמעותיים, כאשר התהליכים מתנהלים בה בחכמה ובמקצועיות הנדרשים. לכן, אנו מעניקים לקבוצות רכישה הזדמנות לממש את ייעודם ביעילות ובמסגרת הזמנים שהוגדרו לכל פרויקט – על ידי מתן מימון מתאים לקבוצה.

היכרות מעמיקה עם עולם הבנקאות

אנו נעשה הכל על מנת לספק מסלולי מימון נוחים בתוך זמן קצר ככל הניתן ובמסגרת המגבלות של כל לקוח. בנוסף, כחלק מהיותנו חברה העובדת עם גופים פיננסיים אחרים בישראל, אנו תומכים בהשבת לקוחות שקיבלו סירוב מבנקים או שנמצאים בתהליכי עיקול, לפעילות בנקאית שוטפת באמצעות יכולות תכנון והיכרות מעמיקה עם עולם הבנקאות.

יזמים בהתחדשות עירונית? מארגנים קבוצות רכישה?

אנחנו הכתובת שלכם לקבלת מימון חוץ בנקאי ישיר

השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם:

זקוקים להלוואה
החל מ-100 אלף שקלים?

השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם:

פנייתך נשלחה בהצלחה!

נציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם