מימון המונים

מימון המונים - גם למשכנתאות

בשנים האחרונות אנו עדים לשגשוג של אפיק מימון ההמונים, עבור אלו המבקשים לגייס כספים להגשמת שאיפותיהם ומימוש רעיונותיהם בכל תחום. אנו בקרדיט פוינט מאפשרים לכם לנצל את הפלטפורמה החדשנית והמתקדמת הזו לטובתכם!

כחברה הדוגלת בחשיבה חדשנית וחיפוש מתמיד אחר פתרונות מימון אלטרנטיביים ללקוחותינו, פיתחנו מסלול של מימון המונים לקבלת משכנתא בתנאים נוחים ומפוקחים.

דיגיטלי, אנונימי,
שקוף ונוח

הניסיון שלנו בתחום, ההיכרות עם בתי ההשקעות ועם התחום הפיננסי, פותחים לכם דלת לאפיק הלוואה חדש, קל ונוח יותר. בתי ההשקעות, כחברי בורסה, הינם גוף מפוקח הנהנה מליווי של נאמן השומר ומבקר את פעילותו. שימוש בפלטפורמה של בתי ההשקעות לגיוס הכסף – מעניק לכם שקט נפשי וביטחון ביחס להלוואה.

מאחורינו עשרות הצלחות מוכחות של גיוסים במאות אלפי שקלים ומעלה לכל לווה. לקוחותינו נהנים מיכולת למנף את הכסף שגויס ולהשקיע בנכסים ללא צורך במתן דין וחשבון לבנקים השונים.

הלוואות גדולות עם שקט נפשי

קרדיט פוינט מאמינה בתהליך אחראי ובטוח של לקיחת משכנתא. אנו מבססים את ההלוואות שלנו על יכולת ההחזר של כל לקוח, על מנת שיקבל החלטה שתעזור לו להגשים את שאיפותיו הכלכליות מבלי להיקלע למצבים פיננסיים לא רצויים.

החל ממיליון שקלים

לקוחות המעוניינים לגייס מעל למיליון שקלים דרך מימון המונים, מוזמנים ליהנות מהידע העשיר שצברנו בתחום. אנו ננהל עבורכם את התהליך בשיתוף עם הפלטפורמה של  FundIT ואתם תקבלו מימון בדרך אחראית, בטוחה ושקטה.

מתעניינים בקבלת משכנתא דרך מימון המונים?

השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם:

זקוקים להלוואה
החל מ-100 אלף שקלים?

השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם:

פנייתך נשלחה בהצלחה!

נציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם